Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Обласний конкурс з інформаційних технологій

tit

23-25 жовтня 2018 року на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (далі – Центр) було проведено обласний конкурс з інформаційних технологій, у якому взяли участь команди закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.
Захід проводився для сприяння у популяризації та вдосконаленні науково-технічної творчості, збільшенні мережі гуртків інформатики та обчислювальної техніки у закладах освіти, обміну досвідом з організації технічної самодіяльності учнівської молоді, розвитку їх творчої, науково-конструкторської та дослідницької роботи.

Програмою змагань було передбачено проведення захисту домашніх завдань та виконання практичних очних завдань у номінаціях: "Програмування", "Офіс-менеджмент", "Веб-дизайн".
За результатами конкурсу грамотами Центру було нагороджено переможців обласного конкурсу з інформаційних технологій у таких номінаціях:
"Програмування"
I місце – Дорошенко Ігор, Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області;
ІІ місце – Харахайчук Іван, Полтавський науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка;
Яровий Денис, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради Полтавської області";
III місце – Котляр Андрій, Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут";
Гребінник Олег, Лубенська міська станція юних техніків і натуралістів;
Кишинець Владислав, Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".
"Офіс-менеджмент"
I місце – Агафонова Мирослава, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти;
Скрипченко Анастасія, Полтавський міський центр позашкільної освіти;
Шевченко Андрій, Полтавський науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка;
ІІ місце – Ріжко Володимир, Лубенська міська станція юних техніків і натуралістів;
Биндас Ілля, Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області;
Бібік Ірина, Диканський НВК імені М.В. Гоголя;
Гребенник Даниіл, КЗ "Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості";
Святенко Дмитро, Хорольська гімназія;
Артюх Ольга, Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області;
III місце – Бугаєвський Михайло, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради Полтавської області";
Волошин Анна, Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Хорольської районної державної адміністрації;
Гриценко Іван, Пирятинський ліцей Пирятинської міської ради Полтавської області Пирятинської ОТГ;
Карацюпа Владислав, КЗ "Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради";
Льогкий Владислав, Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут";
Маслов Іван, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гадяцького району;
Романенко Ірина, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гадяцького району;
Шапран Володимир, КЗ "Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості";
Цигульський Артем, Карлівська районна станція юних техніків;
за участь – Мацюцький Владислав, КЗ "Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради";
Прохор Андрій, Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".
"Веб-дизайн"
I місце – Головко Євгеній, Полтавський науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка;
Матяш Володимир, Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області;
ІІ місце – Шевченко Олексій, Диканський НВК імені М.В. Гоголя;
Ізюменко Анастасія, Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області;
Гноєвий Артем, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти;
III місце – Панченко Валерій, Пирятинський ліцей Пирятинської міської ради Полтавської області Пирятинської ОТГ;
Бабич Ангеліна, Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут";
Клєпіков Дмитро, Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут";
Барабаш Вячеслав, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гадяцького району;
за участь – Петренко Данило, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради Полтавської області".

 

На сайті

На сайті 287 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:678
За місяць:1765
Всього:226012

Кориснi посилання