Головне меню

Юні флористи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді - призери Всеукраїнського конкурсу з флористики і фітодизайну

IMG 20180919 113119

Команда Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у складі Мостовенко Юлії, Кравченко Владислави, Пугачової Катерини та керівників Мокляк А.О., Крафт А.С. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну «100 славних років Позашкіллю». Конкурс відбувся 17-19 вересня на території Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у м. Київ.

До участі у фінальному етапі конкурсу були запрошені команди з 13 областей України: Закарпатської, Чернігівської, Харківської, Донецької, Рівненської, Дніпропетровської, Херсонської, Івано-Франківської, Вінницької, Кіровоградської, Одеської, Сумської та Полтавської, ескізи проектів яких стали переможцями у відбірковому (заочному) етапі. Протягом двох днів працювали конкурсанти над втіленням своїх проектів.
Для учасників заходу було представлено майстер-клас щодо використання природного матеріалу у флористиці, проведено екскурсію по відділах та лабораторіях Національного еколого-натуралістичного центру (у зимовий сад, аква-комплекс, живий куточок, Школу народних ремесел).
Також всі учасники конкурсу мали можливість відвідати Міжнародний семінар «Флористичні об'єкти» ФітоАрт-студії Олени Бутко.
Юні флористи з Полтавщини з проектом «Лелеки як символ любові до рідного краю», у номінації «Флористична скульптура» посіли ІІІ місце та нагороджені Дипломами НЕНЦ.

 {gallery}News2018/09/20/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:1011
За місяць:3187
Всього:260505

Кориснi посилання