Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбулися обласні змагання з картингу

IMG 20180908 115247

8-9 вересня 2018 року на базі Полтавського СТК "Лтава" (с. Розсошенці) пройшов ІІІ етап відкритого Чемпіонату України (східний регіон) з автомобільного спорту (картинг) та обласні відкриті змагання з автомобільного спорту (картинг). 
Заходи проводилися з метою подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, популяризації автомодельного спорту, збільшення мережі автомодельних гуртків у школах та закладах позашкільної освіти, обміну досвідом роботи з організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку науково-конструкторської та дослідницької роботи.

У змаганнях взяли участь делегації м. Гадяча, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти (МЦПО) "Лідер", Козельщинського спортивно-технічного клубу "Темп" Козельщинського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (БДЮТ), Новосанжарської районної станції юних техніків (СЮТ), Полтавського спортивно-технічного клубу (СТК) "Лтава", Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи зі спортивно-технічних видів спорту (ДЮСШ), спортивно-технічні клуби (СТК) міст Дніпра, Кривого Рогу, Павлограда, Покровська, Харкова, Олександрії, Кропивницького, Черкас.
Програма зборів передбачала:
- проведення технічної оцінки автомобілів,
- особисто-командну першість автомобілів у класах:
"Піонер-Н",
"Піонер-Н-міні",
"Піонер-Б",
"Кадет",
"Безкоробка-Ю",
"Безкоробка",
"Коробка 125",
"Популярний-Ю",
"Популярний",
4Т.
Особиста першість визначалась за найбільшою (встановленою для кожного класу автомобілів) кількістю кіл, пройдених учасниками на своїх машинах.
За результатами змагань призові місця посіли:
у класі "Піонер-Н":
І місце – Ранюк Владислав з клубу "Темп" Козельщинського БДЮТ,
ІІ місце – Лобач Платон з клубу "Темп" Козельщинського БДЮТ,
ІІІ місце – Кравченко Марія з клубу "Темп" Козельщинського БДЮТ;
у класі "Піонер-Н-міні":
І місце – Животков Матвій з СТК м. Черкас,
ІІ місце – Кейдун Єгор із Сумської ДЮСШ,
ІІІ місце – Пономарьов Богдан з клубу "Темп" Козельщинського БДЮТ;
у класі "Піонер-Б":
І місце – Каплін Артем з Кременчуцького МЦПО "Лідер";
у класі " Кадет":
І місце – Севастяненко Влад з БДЮТ м. Олександрії,
ІІ місце – Болгаров Богдан з Кременчуцького МЦПО "Лідер",
ІІІ місце – Мельниченко Нікіта з Новосанжарської СЮТ;
у класі "Безкоробка-Ю":
І місце – Лобач Данило з клубу "Темп" Козельщинського БДЮТ,
ІІ місце – Мишко Дарія з клубу "Темп" Козельщинського БДЮТ,
ІІІ місце – Луценко Павло з клубу "Темп" Козельщинського БДЮТ;
у класі "Безкоробка":
І місце – Корнєєв Владислав із Полтавського СТК "Лтава",
ІІ місце – Парахін Сергій з СТК м. Харкова,
ІІІ місце – Хорішко Владислав з м. Гадяча;
у класі "Коробка -125":
І місце – Дмитрієв Артем з СТК "Прометей" м. Дніпра,
ІІ місце – Мостовий Андрій з клубу "Темп" Козельщинського БДЮТ,
ІІІ місце – Кобзєв Олексій з СТК м. Харкова;
у класі "Популярний-Ю":
І місце – Севастяненко Влад з БДЮТ м. Олександрії,
ІІ місце – Кравченко Павло з клубу "Темп" Козельщинського БДЮТ,
ІІІ місце – Соловйов Нікіта з БДЮТ м. Олександрії;
у класі "Популярний":
І місце – Гузь Андрій з Полтавського СТК "Лтава",
ІІ місце – Порчирян Максим з Кременчуцького МЦПО "Лідер",
ІІІ місце – Хорішко Олег з м. Гадяча;
у класі "4Т":
І місце – Чмир Павло з СТК м. Павлограда,
ІІ місце – Шевченко Вікторія з СТК м. Павлограда,
ІІІ місце – Попова Юлія з СТК м. Павлограда.

 

На сайті

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:58
За тиждень:867
За місяць:996
Всього:228939

Кориснi посилання