Головне меню

У Полтавському ОЦЕВУМі відбувся День відкритих дверей

golovna02

9 вересня у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради (далі – ОЦЕВУМ) відбувся День відкритих дверей. Цьогоріч захід було присвячено 100-річчю позашкільного руху в Україні і кожен, хто завітав до ОЦЕВУМу, дізнався про витоки і розвиток позашкілля в Україні, познайомився з його напрямами та зміг поринути в прекрасний світ мистецтва.

Про досягнення творчих колективів останніх років, про вихованців, які, опанувавши основи, розвивають свої вміння і навики на вітчизняних та зарубіжних сценах, та ще багато чого цікавого – все це можна було дізнатися під час свята, а також спробувати свої сили у майстер-класах.
Навчальний рік у стінах ОЦЕВУМу розпочали 30 гуртків художньо-естетичного, декоративно-прикладного, гуманітарного, фізкультурно-спортивного напрямів, 4 з яких мають почесне звання «Народний художній колектив», 6 – «Зразковий художній колектив». Заклад відвідує близько 1400 вихованців.
Спільно з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації ОЦЕВУМ є організатором 20-ти обласних конкурсно-фестивальних проектів, до яких щороку залучається все більше і більше учнівської молоді це і фестивалі команд КВН, і огляди театральних та художніх колективів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти, а також закладів інтернаного типу та багато іншого.
Фото із заходу httpsphotos.app.goo.glaNDvdytAZw782c12A

{gallery}News2018/09/11/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:1075
За місяць:3251
Всього:260569

Кориснi посилання