Головне меню

Юні науковці з Полтавщини відвідали Білорусь

mainУчні екологічного гуртка «Лелеченьки» Калениківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області стали переможцями Конкурсу-рейтингу творчих учнівських об’єднань еколого-біологічного напрямку, який проводив Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Команда учнів у складі Пахар Аріни, Терещенко Кароліни, Білана Максима, Супрун Вікторії та керівника Тищенко Людмили Миколаївни стали учасниками VІІ Міжрегіонального молодіжного екологічного зльоту «Береги Дружби – 2018», який проходив з 6 по 9 серпня 2018 року в Гомельському районі (Білорусь) на базі державного закладу освіти «Центр туризму і краєзнавства для дітей і молоді Гомельського району».
Під час проведення зльоту (всього було 14 команд, з них 6 з Росії, 6 з Білорусі і 2 з України) юні науковці мали можливість представити власні напрацювання зі збереження природи рідного краю, перевірити здобуті знання і вміння на практиці, поспілкуватися з однодумцями із Росії та Білорусі щодо реалізації проектів зі збереження біорізноманіття.
У рамках зльоту діти мали виконати 6 конкурсних завдань (візитівка – представлення команди, екологічний турнір, який складався з теоретичного та практичного турів, еко-брейн-шоу, круглого столу з обміну досвідом, екологічного квесту «Поліські Робінзони»). Діти відвідали майстер-клас з виготовлення виробів з холодного фарфору та стали учасниками екскурсійної поїздки до Гомельского палацово-паркового ансамблю. Наша команда здобула І місце в екологічному квесті «Поліські Робінзони», який включав у себе конкурсно-ігрову програму з елементами нічного орієнтування на місцевості та виконання ряду завдань про природу, історію та культуру Полісся, сформованих у вигляді логічних завдань.
Атмосфера під час зльоту була позитивна. Українські, російські і білоруські діти вільно спілкувалися між собою та обговорювали спільні проекти для подальшого впровадження.
Під час поїздки учні збагатилися новими знаннями, навичками, а найголовніше – знайшли нових друзів, з якими буде цікаво спілкуватися і надалі.
{gallery}News2018/08/28{/gallery}

На сайті

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:1075
За місяць:3251
Всього:260569

Кориснi посилання