Головне меню

Юні туристи Полтавщини повернулися з Карпат

IMG 5255

12 серпня юні туристи Полтавщини повернулися з Карпат, де протягом двох тижнів проводили спортивні туристські пішохідні походи третьої та другої категорії складності (керівники Криворучко Анатолій, методист Полтавського ОЦТКУМ та Порубай Наталія, завідувач відділу Полтавського ОЦТКУМ). Походи проводилися з метою участі у Всеукраїнських змаганнях зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді.

Маршрути походів розпочиналися в прикордонній зоні Рахівського району Закарпатської області і проходили по Марамароському масиву – одному з найчарівніших куточків Українських Карпат. Майже сорок кілометрів учасники пройшли вздовж державного кордону України з Румунією. На Чорногірському хребті піднялися на найвищу вершину України Говерлу (2061 м), відвідали ряд двохтисячників: Піп Іван (2028 м), Петрос (2020 м), Ребра (2001 м). Цікавим та різноманітним на перешкоди був район Східних Горган, де учасники долали різноманітні перешкоди: підйоми на вершини та перевали, траверси гірських гребенів, броди через гірські річки. Серед протяжних перешкод юним туристам довелося подолати осипи каміння різної ступені складності, рухатися по високій траві, зарослях низькорослої сосни (жерепу).
Цікавим було спілкування юних туристів з гостинними жителями Карпат, які на полонинах пригощали учасників походу смачним молоком і сиром (вурдою та бринзою) й демонстрували процес їх виготовлення. Також туристи ласували ягодами чорниці, брусниці, малини та ожини, якими нині багаті гори.
Пройдені походи дали можливість вихованцям Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді удосконалити свою туристську майстерність, фізичну підготовку та ознайомитися з одним з найчарівніших куточків України.

{gallery}News2018/08/12{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:7
За тиждень:1077
За місяць:3253
Всього:260571

Кориснi посилання