Головне меню

Відбувся обласний семінар керівників районних та міських відділів по роботі з обдарованою молоддю «Мала академія наук»

 IMG 20170919 100728На пленарному засіданні до учасників заходу з вітальними словами звернулися директор Департаменту освіти і науки Харченко Олена Вікторівна, президент Полтавського територіального відділення Малої академії наук, ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Онищенко Володимир Олександрович, виконуючий обов’язки ректора Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Сітарчук Роман Анатолійович.

Директор позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» Лахач Тамара Олександрівна, виступила з доповіддю та презентацією на тему: «Управлінські аспекти організації освітнього простору для обдарованих школярів у системі Полтавського територіального відділення Малої академії наук України».


Активно пройшла робота круглого столу «Шляхи оптимізації роботи Полтавського територіального відділення Малої академії наук України». Учасниками заходу було обговорено основні напрямки діяльності відділень математики, фізики та астрономії, технічних та комп’ютерних наук, особливості організації науково-дослідницької діяльності школярів в галузі природничих наук, можливості їх участі в інтелектуальних масових заходах, розглянуто аспекти дослідницької роботи школярів в секціях гуманітарного профілю, роботи з обдарованими учнями у загальноосвітніх навчальних закладах та інші актуальні питання.
На завершення семінару практичним психологом Кременчуцької гімназії № 6 Хорольською Оксаною Олександрівною було проведено тренінг для учасників на тему: «Психологічний супровід обдарованих учнів».

 

{gallery}News2017/09/20{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:8
За тиждень:1010
За місяць:3186
Всього:260504

Кориснi посилання