Головне меню

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді проведено День відкритих дверей

 

Afisha 201710 вересня 2017 року у приміщенні Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді для юних полтавців та їх батьків було проведено

Вихованці творчих колективів Центру демонстрували свої досягнення за останні роки. Гості свята мали можливість не тільки дізнатися про успіхи вихованців, які, опанувавши ази, розвивають свої вміння і навички у творчих конкурсах на вітчизняних та зарубіжних сценах, але й спробувати власні сили у різноманітних майстер-класах.
На базі Центру працюють 29 гуртків художньо-естетичного, декоративно-прикладного, гуманітарного, фізкультурно-спортивного напрямів, чотири з яких мають почесне звання «Народний художній колектив», шість – «Зразковий художній колектив». Заклад відвідує близько 1500 вихованців. Кваліфікований колектив з 50-ти педагогів завжди намагається створити для своїх вихованців атмосферу творчості та дружби.

ОЦЕВУМ проводить навчально-виховну, інформаційно-методичну, організаційно-масову, концертну і просвітницьку роботу, є обласним координаційним центром виховної роботи естетичного спрямування.
Спільно з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації Центр – організатор 20-ти обласних конкурсно-фестивальних проектів, кількість учасників яких збільшується щороку. Це і фестивалі команд КВН, і огляди театральних та художніх колективів загальноосвітніх, позашкільних, інтернатних та професійно-технічних навчальних закладів, конкурси декоративно-прикладної творчості та багато іншого.

 

{gallery}News2017/09/13{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 39 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:8
За тиждень:1010
За місяць:3186
Всього:260504

Кориснi посилання