Головне меню

Перемоги вихованців Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у всеукраїнських експедиційно-польових зборах

 

IMG 20170609 1037497-9 червня 2017 року відбулися два всеукраїнських заходи: збір юних екологів на Тернопільщині та збір юних зоологів у Закарпатті. Під час обох заходів вихованці Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді отримали призові місця.

Колотій Михайло та Тищенко Дмитро стали учасниками Всеукраїнського експедиційно-польового збору юних екологів. Вихованці посіли ІІ місце у номінації «Презентація дослідницьких робіт з екології» та нагороджені грамотою Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України.
Юні зоологи Рязанцев Олег та Ковалевський Ростислав взяли участь у Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі юних зоологів.
Результати їх участі у зборі - ІІІ місце у номінації «Юний ентомолог» та ІІ місце у фотовиставці «Тваринний світ України».
Діти побували на навчальних екскурсіях, виконали завдання практикумів та підготували презентації за індивідуальними завданнями.
У рамках заходів учасники відвідали навчальні лабораторії позашкільних та вищих навчальних закладів, вивчили культурно-історичне минуле територій Тернопільської та Закарпатської областей, поспілкувалися зі своїми ровесниками з різних куточків України.

 


{gallery}News2017/06/14{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 114 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:0
За тиждень:88
За місяць:1157
Всього:252347

Кориснi посилання