Головне меню

Вихованці Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді підвищили знання з правил дорожнього руху

 

130 травня 2017 року відбулась зустріч вихованців Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з інспекторами патрульної поліції Управління патрульної поліції у м. Полтава – лейтенантом, інспектором зі зв'язків з громадськістю Зінюхіною Мариною Олександрівною та інспекторами патрульної поліції Луговою Оленою Костянтинівною і Лаврусенком Іваном Миколайовичем.

Більше 50 вихованців мали змогу поспілкуватись з інспекторами, отримати знання, які знадобляться під час літніх канікул. Так, діти із задоволенням слухали розповідь представників поліції щодо дотримання правил та безпеки дорожнього руху, зокрема як правильно пересуватись на велосипеді.
Також вихованців цікавили питання роботи та обмундирування інспекторів, у яких надзвичайних ситуаціях вони брали участь. Із задоволенням сідали за кермо патрульної машини, приміряли на себе бронежилети.
Захід ініційовано адміністрацією Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.
Мета зустрічі – збереженням життя й здоров'я дітей, здійснення заходів з охорони праці, попередження надзвичайних ситуацій та безпеки життєдіяльності.

{gallery}News2017/06/1/2{/gallery}

 

На сайті

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:76
За тиждень:371
За місяць:2222
Всього:255871

Кориснi посилання