Головне меню

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

 

новини1 червня 2017 року відзначається Міжнародний день захисту дітей.
Історія цього свята почалася в 1925 році, коли учасники Всесвітньої конференції з питань добробуту дітей, що проходила в Женеві, вирішили заснувати свято, яке допоможе заявити на весь світ про проблеми та потреби найменших мешканців нашої планети – дітей.

Вважається, що дата для свята була обрана завдяки китайським дітям-сиротам, які взяли участь у Фестивалі човнів-драконів, що проходив у Сан-Франциско саме 1 червня 1925 року.
Символ Міжнародного дня захисту дітей – прапор зеленого кольору, в центрі якого навколо знаку Землі розміщені червона, жовта, синя, біла і чорна людські фігурки, що символізують рівність, терпимість та гармонію народів у їх спільному домі – планеті Земля.
Щороку до Міжнародного дня захисту дітей Департамент освіти і науки разом з Полтавським обласним центром естетичного виховання учнівської молоді організовують для школярів міста Полтави та вихованців обласних позашкільних закладів цікаві свята.
Запрошують і цього року на тематичне свято «Таємниці загадкового міста». Адже початок літа, як початок життя – ідеально підходить для того, щоб знову проявити любов до своїх дітей.

 

На сайті

На сайті 169 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:0
За тиждень:88
За місяць:1157
Всього:252347

Кориснi посилання