Головне меню

Відбулося навчання для педагогічних працівників, які залучатимуться до роботи на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році

 

1Протягом березня-квітня 2017 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів міст Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород, Гадяч, Карлівка та Полтавського району працівниками відділу зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.. М.В. Остроградського проведено 21 навчальний семінар для педагогічних працівників, які залучатимуться до роботи на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році в Полтавській області.
Усього до навчання було залучено 1960 педагогічних працівників, зокрема для старших інструкторів проводилися інструктажі, для інструкторів та чергових — навчання.


У процесі навчання учасники ознайомилися з особливостями організації та проведення ЗНО у 2017 році, опрацювали технологічні картки щодо роботи старшого інструктора, інструктора та чергового, вивчили нестандартні ситуації, що можуть виникати в пункті проведення зовнішнього незалежного оцінювання та способи їх вирішення, переглянули відеофільм “Технологічні карти старшого інструктора / інструктора та чергового”, наданий Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти. Після навчання та інструктажу всі учасники пройшли тест-контроль у режимі он-лайн та отримали відмітки в сертифікатах Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, якими засвідчується дозвіл роботи на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Навчальні семінари та тренінги проводили проректор інституту Кравченко Т. О. і методисти відділу зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти Барболіна Н.М., Діденко С.Г. та Непорада В.М.

{gallery}News2017/04/13/1{/gallery}

 

На сайті

На сайті 152 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:0
За тиждень:88
За місяць:1157
Всього:252347

Кориснi посилання