Головне меню

Проведено Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму у закритих приміщеннях

1Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки Департаменту освіти і науки,Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді з 2 по 5 березня 2017 року в м. Полтаві на базі Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 15 Полтавської міської ради та у спорткомплексі «Розсошенці» Щербанівської сільської ради Полтавського району відбувся Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму у закритих приміщеннях.

На захід прибуло 18 команд з 11 регіонів України загальною кількістю 171 учасник.
На урочистому відкритті учасників змагань привітали директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Вікторівна Харченко та директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Сергій Вікторович Неділько, який вручив педагогам Полтавщини подяки за особистий вагомий внесок у розвиток спортивного туризму серед учнівської молоді  і сприяння у проведенні Кубку України з пішохідного туризму.
Юних туристів привітали також художні колективи: гурт «Зоряни» Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 та народна циркова студія «Єдність» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.
Згідно з програмою проводилися особисто-командні та командні змагання на дистанції «Смуга перешкод».
У загальному заліку перемогла команда «Бригантина» Варвинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чернігівської області (тренер Гутак В.А.), друге місце посіла команда Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (тренер Криворучко А.В.), третє місце – команда Миколаївської області (тренер Носков І.П.).
Команди-переможці та їх тренери отримали дипломи Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та призи Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
{gallery}News2017/03/09{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 114 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:0
За тиждень:88
За місяць:1157
Всього:252347

Кориснi посилання