Головне меню

Вихованці Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді зустрілись з чемпіоном України з авіа - та ракетомодельного спорту

1Вихованці Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації провели зустріч з членом збірної України з авіа- та ракетомодельного спорту, учасником чемпіонату світу з радіокерованих ракетопланів 2016 року Олександром Синєліцим.

Під час зустрічі з юними моделістами Олександр Синєліций поділився своїм досвідом і презентував власні моделі літальних апаратів. У відповідь вихованці авіа- та ракетомодельних гуртків продемонстрували можливості своїх власноруч створених моделей аероглісерів та провели запуски ракет.
Керівник авіамодельного гуртка Анатолій Бавикін зазначив, що створення зазначених моделей стало можливим завдяки тому, що гуртківці під час занять отримують не тільки ґрунтовні практичні навички зі створення моделей, але й засвоюють цікаво викладені керівниками гуртків теоретичні знання, зокрема з історії розвитку авіації та космонавтики. Адже гурткова робота покликана зацікавити дітей, привчити їх до самостійної творчої праці, розвивати ініціативу, вносити елементи дослідництва у власні винаходи. Все це дозволяє гуртківцям проявити себе, стати успішними, утвердитись в очах однолітків, виховує почуття відповідальності за доручену справу.
{gallery}News2017/03/03/2{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 198 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:0
За тиждень:88
За місяць:1157
Всього:252347

Кориснi посилання