Головне меню

Педагогічний колектив та співробітники Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка приєдналися до Міжнародної акції «22» Pushup Challenge

 

IMG 8709«22» Pushup Challenge – флешмоб, започаткований 2016 року в США, який набув значної популярності в різних країнах світу, в тому числі й в Україні. Метою заходу є  підтримання ветеранів бойових дій з посттравматичним синдромом. Учасники флешмобу віджимаються від підлоги 22 рази перед відеокамерою.


Сучасну назву флешмоб отримав після оприлюднення звіту департаменту у правах ветеранів в США в липні 2016 про самогубства серед колишніх воїнів Збройних Сил за 2014 рік. З’ясувалося, що близько 22 з них щодня накладають на себе руки.
В Україні на початку 2017 року естафета набула масового характеру і до неї долучилися представники державних органів та військового командування країни, а згодом її підтримали громадські організації, публічні установи, навчальні заклади та просто небайдужі громадяни. Акція проходить на підтримку ветеранів, що повернулися із зони проведення АТО.
Педагогічний колектив та співробітники Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка також виявили ініціативу та приєдналися до Міжнародної акції «22» Pushup Challenge.
«Підтримка ветеранів-воїнів АТО, звичайно ж, є основною метою нашої акції. Колектив нашого коледжу є досить енергійним й ініціативним. Ми вже мали змогу побачити, як танцюють наші викладачі, тож настав час продемонструвати, що спорт також є захопленням багатьох працівників закладу. Можливо, не кожен може віджатися 22 рази щодня, але кожному з нас цікаво спробувати», - говорить директор коледжу Л.П. Шумська.
{gallery}News2017/03/01/02{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 114 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:46
За тиждень:534
За місяць:2385
Всього:256034

Кориснi посилання