Головне меню

Відбувся щорічний обласний конкурс з образотворчого мистецтва «Барвисте перевесло»

main28 лютого у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся щорічний обласний конкурс з образотворчого мистецтва «Барвисте перевесло» серед вихованців позашкільних навчальних закладів.

У конкурсі взяли участь 80 вихованців із 23 позашкільних навчальних закладів позашкільних навчальних закладів Полтавщини віком від 10 до 17 років, які мали можливість проявити свій талант у 3-х номінаціях − живопис, графіка та скульптура.
Під час відкриття конкурсу з вітальним словом до присутніх звернувся головний спеціаліст Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Сергій Валерійович Рибалко.
Протягом трьох годин учасники із нульового циклу виконували конкурсне завдання на тему «Подорож моєї мрії (визначна пам’ятка однієї з країн світу, в якій я мрію побувати)», а пізніше «захищали» його. У цей самий час керівникам також не довелося нудьгувати, адже вони мали змогу переглянути виставку робіт минулорічних конкурсантів.
Конкурсні роботи буде оцінено журі, до складу якого увійшли визнані майстри прикладного мистецтва – викладачі і вчителі вищих, загальноосвітніх, позашкільних та мистецьких навчальних закладів області.
Переможці конкурсу отримають дипломи.
{gallery}News2017/02/28/2{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 120 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:0
За тиждень:88
За місяць:1157
Всього:252347

Кориснi посилання