Головне меню

Проведено нараду керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів та об’єднаних територіальних громад

DSC04999

 14 травня 2019 року під головуванням директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації О.В.Харченко відбулася нарада за участю працівників Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів та об’єднаних громад.

Розглянуто питання щодо організованого завершення 2018/2019 навчального року, використання субвенцій з державного бюджету на надання державної підтримки дітям з особливими потребами, на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти „Нова українська школа”, на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти, дотримання вимог Бюджетного кодексу України та стан виплати заробітної плати працівникам закладів освіти, особливостей розвитку позашкільної освіти в умовах адміністративної реформи, про особливості підвищення кваліфікації педагогічних працівників для забезпечення реалізації Закону України „Про освітуˮ тощо.
Захід відбувся у приміщенні Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів ім. А.С.Макаренка Полтавської обласної ради. Директор та працівники наукового ліцею ознайомили учасників наради із роботою музею А.С.Макаренка та провели екскурсію закладом.
За результатами проведеної наради дані конкретні доручення.
Презентаційні матеріали доступні для перегляду: Переглянути

DSC04988

DSC04990

 

На сайті

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:48
За тиждень:1050
За місяць:3226
Всього:260544

Кориснi посилання