Головне меню

40 ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ПІШОХОДНОГО ТУРИЗМУ СЕРЕД ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ

 IMG 7240У період з 23 по 25 вересня 2016 року в с. Головач Полтавського району на базі обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» були проведені 40 обласні змагання та семінар-практикум з пішохідного туризму серед працівників освіти і науки.

У семінарі-практикумі взяли участь делегації з 21 районів і міст області - всього 153 учасники. Із них 62 осіб взяли участь у змаганнях  з пішохідного туризму. Під час семінару-практикуму проведено практичні заняття в організації технічних етапів з пішохідного туризму та техніці їх подолання учасниками, відпрацьовані вимоги до спорядження та безпеки.
На урочистому відкритті були присутні: Біленький О.Ю. – голова Полтавської обласної Ради, Ханко А.М. – заступник голови Полтавської обласної Ради, Рибалка С.В. – головний спеціаліст відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Авдєєва Т.В. – головний спеціаліст відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Скиба Н.В. - заступник Голови обласного комітету профспілки працівників освіти і науки, Скляр О.М. – Президент Полтавської обласної федерації спортивного туризму. У ході змагань до почесних гостей приєднався Товстий Р.І. – заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації.
Спортивна програма складалася з особисто-командних змагань на дистанції «Смуга перешкод» та командних змагань на дистанції «Смуга перешкод» зв’язки. Учасники змагалися на дистанціях першого, другого та третього класів.
У загальному заліку другий рік поспіль перемогу здобула молода та завзята команда Лохвицького району. Другими стали педагоги з Лубенського району, які вперше за останні роки взяли участь у подібних змаганнях. Третіми стали туристи Чорнухинського району.
Конкурсна програма складалася з конкурсів: Фотографій, слайд-фільмів та відеофільмів та конкурсу туристської пісні. У загальному заліку перемогу здобули учителі Новосанжарського району, друге місце – Лубенський район, третє місце – Лохвицький район.
{gallery}News2016/09/30/1{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:74
За тиждень:369
За місяць:2220
Всього:255869

Кориснi посилання