Головне меню

Обласний семінар-практикум керівників гуртків квітникарів-аранжувальників

 DSC 0006Відповідно до річного плану роботи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді 27 жовтня 2016 року у закладі був проведений семінар-практикум для керівників гуртків позашкільних та загальноосвітніх закладів області з квіткового аранжування.

У роботі семінару взяли участь педагогічні працівники з міст Полтава, Миргород, Горішні Плавні, Глобине, Миргородського, Козельщинського, Новосанжарського, Карлівського, Глобинського, Полтавського та Шищацького районів, обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.
Учасникам семінару були запропоновані майстер-класи з виготовлення каркасу для флористичних букетів, виготовлення святкової бутоньєрки та квітки маку з фоамірану. Ці заходи підготували завідувач відділу екології та охорони природи Мокляк А.О., керівники гуртків Барило С.І. та Марченко О.В.
Досвідом роботи з організації дослідницької роботи з квітництва  поділилась керівник гуртка «Квіткова фантазія» Мирна Г.М. Для учасників семінару було проведено екскурсію по закладу з відвідуванням теплиці та оранжереї. Завідувач лабораторії квітництва та овочівництва Грищенко Н.Ю. прочитала присутнім лекцію про шкідників закритого ґрунту та заходи боротьби з ними.
Виготовлені під час майстер-класів вироби учасники заходу мали можливість забрати з собою і використати в своїй подальшій роботі.
{gallery}News2016/10/27{/gallery}

 

 

 

На сайті

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:1075
За місяць:3251
Всього:260569

Кориснi посилання