Головне меню

Безпечна міграція та протидія торгівлі людьми

1

20 - 21 жовтня 2016 року за сприянням Департаменту освіти і науки  для заступників директорів з виховної роботи, вихователів та практичних психологів з дванадцяти професійно-технічних навчальних закладів області представниками Благодійної організації «Світло надії» Ольгою Гришко та Юлією Северин проведено  тренінг «Безпечна міграція та протидія торгівлі людьми».

Метою тренінгу було підготувати освітян у якості тренерів за зазначеною темою, аби у подальшому вони проводили превентивну роботу з учнями своїх навчальних закладів. Це допоможе підвищити рівень обізнаності підлітків щодо явища торгівлі людьми, правил безпечної міграції та працевлаштування як в Україні, так і за кордоном; сприятиме зниженню ризику потрапляння учнів до ситуацій торгівлі людьми. Адже саме особи з професійно-технічною освітою  складають 48 % від загальної  кількості постраждалих за статистичними даними Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.
Учасники тренінгу  в інтерактивній формі та в дружній атмосфері  отримали корисну інформацію та ще раз переконалися, що явище торгівлі людьми є актуальним в контексті сьогодення.  Хорошим досвідом для учасників стали нові форми інтерактивної роботи, запропоновані тренерами. Робота в малих групах методом мозкового штурму, різноманітні практичні вправи, ігри, аналіз історій постраждалих та перегляд фільму не лише викликали шквал емоцій, а й дали можливість ще раз усвідомити усю глибину і важливість теми. Усі учасники були активно включені до процесу та продуктивно працювали над виконанням завдань.  «Постраждати від торгівлі людьми може будь-хто, незалежно від віку, статі, соціального статусу чи рівня освіти  Цього року в нашому регіоні державний статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, надано 5 особам, а 8 - включено до програми реінтеграції Міжнародної організації з міграції, вони отримують комплексну допомогу від БО «Світло надії»  - регіонального партнера Представництва МОМ в Україні. Тому ми прагнемо сформувати у присутніх розуміння проблеми торгівлі людьми в Україні та за її межами. Протягом двох днів ми надамо учасникам тренінгу всю необхідну інформацію щодо безпечної міграції та працевлаштування. Звичайно, працюємо над  методами та формами просвітницької роботи, формуємо практичні навички, які необхідні для проведення превентивної роботи з учнями», - розповідає Ольга Гришко, програмний спеціаліст БО «Світло надії».
Тренінг «Безпечна міграція та протидія торгівлі людьми» організовано в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах Полтавської області», що реалізує БО «Світло надії» у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.
{gallery}News2016/10/21/1{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:48
За тиждень:1050
За місяць:3226
Всього:260544

Кориснi посилання