Головне меню

В області розпочато реалізацію проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах Полтавської області, щодо безпечної міграції та працевлаштування»

14696992 1293688230663474 480798380 n

Департаментом освіти і науки, Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського спільно з Благодійною організацією «Світло надії» розпочато реалізацію проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах Полтавської області, щодо безпечної міграції та працевлаштування».

12 жовтня 2016 року в Департаменті  освіти і науки проведено робочу нараду із заступниками директорів з виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів – учасників проекту.
Відкрили засідання начальник відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Ухань О.А. та начальник відділу національно-патріотичного виховання Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  ім. М.В. Остроградського  Єщенко М.М.
Під час зустрічі презентовано проект та погоджено механізм проведення превентивних заходів для учнів, які проживають в гуртожитках.  Рекомендовано до Європейського дня протидії торгівлі людьми  18 жовтня  2016 року долучитися до проведення заходів, спрямованих на усвідомлення учнівською молоддю знань про те, що найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі і України, є людина, її життя, здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека, а також про безпечну міграцію та ризики потрапляння в ситуації торгівлі людьми.
Присутні мали можливість поділитися досвідом роботи з протидії торгівлі людьми.

 


{gallery}News2016/10/12{/gallery}

 

На сайті

На сайті 98 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:48
За тиждень:1050
За місяць:3226
Всього:260544

Кориснi посилання