Головне меню

Відбулося розширене засідання Координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації

IMG 23254 жовтня 2016 року у Полтавській облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Соборності, 45) відбулося розширене засідання Координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації, на якому було розглянуто питання: «Про стан виконання обласного плану заходів із виконання у 2016 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року» у частині проведення щорічного Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» та стан злочинності та бездоглядності серед неповнолітніх області за 8 місяців 2016 року і заходи по їх запобіганню». Засідання провів заступник голови Полтавської облдержадміністрації, голова Координаційної ради Р.І. Товстий.

У роботі засідання взяла участь заступник директора Департаменту освіти і науки Г.І. Гажієнко, яка розповіла присутнім про роботу навчальних закладів області з профілактики протиправних дій серед учнівської молоді.
Відзначено, що органами освіти спільно з службами у справах дітей райдержадміністрацій, виконкомів міських, районних у містах рад, Національної поліції, центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у серпні-вересні поточного року було організовано проведення в області Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок».
Заслухавши та обговоривши інформацію керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, сектору управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Полтавській області про стан виконання обласного плану заходів із виконання у 2016 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року»   рекомендовано Департаменту освіти і науки, органам управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад, навчальним закладам області посилити контроль за охопленням дітей шкільного віку навчанням згідно з вимогами Закону України «Про освіту», забезпечити контроль за неухильним дотриманням законодавства, спрямованого на профілактику правопорушень та бездоглядності серед учнівської молоді, забезпечити проведення тренінгів серед учнівської молоді за програмою «Дорослішай на здоров’я», який спрямований на збереження репродуктивного здоров’я та формування сімейних цінностей.
{gallery}News2016/10/04{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:149
За тиждень:821
За місяць:2672
Всього:256321

Кориснi посилання