Головне меню

Відбулося засідання обласного методичного об'єднання керівників літературних студій

0121 вересня в ОЦЕВУМі керівники літературних студій області зібралися на засідання обласного методичного об'єднання (координатор - методист ОЦЕВУМ Лебідь Яна Володимирівна).

На захід прибули представники навчальних закладів з 11 районів (Зіньківського, Карлівського, Кобеляцького, Козельщинського, Полтавського, Лубенського, Чутівського, Новосанжарського, Миргородського, Хорольського, Решетилівського) та 4 міст (Миргорода, Лубен, Горішніх Плавнів, Полтави) – всього 21 ос.

Учасників засідання привітали головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Рибалко Сергій Валерійович та заступник директора ОЦЕВУМ з навчально-методичної роботи Артюх Світлана Іванівна.
 
На засіданні ОМО розглянуто питання «Планування співпраці з літературними студіями області у 2016–2017 навчальному році.
Досвідом роботи поділилася Кльокта Тетяна Михайлівна, керівник шкільної літературної студії «Криниця» Малобудищанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зіньківського району, член Полтавської спілки літераторів, Зіньківської спілки літературно-мистецького об’єднання «Свічадо». Під час виступу вона поділилася особливостями роботи з літературно обдарованою молоддю у сільській місцевості. Свій виступ назвала скромно: «Нас об’єднує слово». І не просто так, адже і сама Тетяна Михайлівна пише вірші. На її рахунку 4 поетичних збірок.
 
Роботу Чутівської районної спілки літераторів над розвитком творчих здібностей школярів презентувала ще одна талановита очільниця літературної студії Артеменко Лариса Іванівна, керівник літературної студії «Крила», учитель української мови і літератури Василівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чутівського району, яку, до речі, одноголосно обрали головою обласного методичного об’єднання керівників літературних студій.
 
Про технологію «Читання та письмо для розвитку критичного мислення» (ЧПРКМ) як один із напрямів формування такого мислення розповіла у своєму виступі «Графічні організатори навчального матеріалу» координатор діяльності керівників літературних студій області Яна Володимирівна Лебідь. Вона говорила про візуальні або графічні організатори як графічне представлення різноманітних розумових процесів. У своєму виступі наводила переконливі аргументи про те, що візуальні організатори спонукають кожного школяра думати над тим, як він міркує, що бачить і робить, порівнювати власні думки з думками інших. Щодо вчителів, то графічні організатори дають можливість побачити, що учні вже знають і вміють, допомагають опиратись на ці знання й уміння, бачити помилки дітей і виправляти їх. Доповідач наводила приклади використання цієї технологій у роботі з дітьми на заняттях літературних студій.
 
По закінченню висвітлення запланованих питань відбулося обговорення подальших дій щодо участі у масових заходах, що заплановані ОЦЕВУМом на цей навчальний рік та відзначено найактивніших.

{gallery}News2016/09/21{/gallery}

 

На сайті

На сайті 83 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:84
За тиждень:379
За місяць:2230
Всього:255879

Кориснi посилання