Головне меню

Засідання обласного методичного об’єднання директорів позашкільних навчальних закладів

 0122 вересня директори 35-ти позашкільних навчальних закладів, діяльність яких координує ОЦЕВУМ, взяли участь в засіданні обласного методичного об’єднання (голова ОМО Чернобель Надія Леонідівна, координатор – Рець Олександр Вікторович)).

Участь у роботі засідання взяла заступник директора Департаменту освіти і науки ОДА Гажієнко Галина Іванівна, яка ознайомила присутніх з особливостями організації навчально-виховного процесу в освітніх закладах області у 2016-2017 н.р. 
Про сучасні підходи до утвердження національно-патріотичної, громадянської самосвідомості та формування ціннісних орієнтирів дітей та молоді присутніх ознайомив головний спеціаліст Департаменту освіти і науки ОДА Рибалко Сергій Валерійович.
Надзвичайно цікаво та корисно для учасників зібрання к.пед.н., доцентом кафедри методики змісту освіти ПОІППО імені М.В. Остроградського Канівець Зоєю Миколаївною розкрито питання «Мовленнєва компетентність керівника позашкільного навчального закладу».
Позашкільники, також, долучилися до підготовки та оформлення статей до VI тому «Освіта і наука» «ПОЛТАВІКИ – Полтавської Енциклопедії» (доповідач - к.пед.н., доцент кафедри педагогічної майстерності ПОІППО імені М.В. Остроградського Резніченко Зоя Володимирівна).
З метоу обміну досвідом, завідуюча відділом раннього розвитку дитини ОЦЕВУМ Перепелкіна Ліана Володимирівна презентувала концепцію діяльності відділу та заходи в рамках її реалізації.
У рамках засідання відбулося нагородження грамотами Департаменту освіти і науки та обласного центру естетичного виховання учнівської молоді колективів позашкільних навчальних закладів, які стали переможцями рейтингу участі ПНЗ у обласних масових заходах естетичного спрямування у минулому навчальному році.

{gallery}News2016/09/22{/gallery}
 

 

 

На сайті

На сайті 112 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:0
За тиждень:88
За місяць:1157
Всього:252347

Кориснi посилання