Головне меню

Відбувся Всеукраїнський тренінг із національно-патріотичного виховання

14225382 403007159823586 5677091071814461111 nЗ метою утвердження національно-патріотичної, громадянської самосвідомості, формування ціннісних орієнтирів та підготовки представників структурних підрозділів до організації, координації і здійснення національно-патріотичного виховання молоді, з 7 по 9 вересня у м. Києві, на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, відбувся Всеукраїнський тренінг із національно-патріотичного виховання «Окрилені Україною», у якому взяв участь головний спеціаліст закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації С.В. Рибалко.

Організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту, департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Інститут проблем виховання НАПН України та Спілка Української Молоді в Україні.
Організатори тренінгу надали можливість учасникам по-новому осмислити сутність і значення поняття патріотизму, суспільної солідарності, адвокації та їх значення для впровадження національно-патріотичного виховання. Учасники набули навичок стратегічного планування програм національно-патріотичного виховання. Окреслили основні прийоми маніпуляції інформацією як негативного способу впливу на свідомість особистості. Розглянули механізми партнерської взаємодії суб’єктів формування патріотичного виховання з урахуванням підвищення ефективності національно-патріотичного виховання за умови зміни мислення суб’єктів впливу, оновлення змісту виховання, застосування нових підходів, продуктивних технологій і механізмів.
По завершенню тренінгу кожен учасник отримав іменний сертифікат та довідкову літературу.

{gallery}News2016/09/09{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 114 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:0
За тиждень:88
За місяць:1157
Всього:252347

Кориснi посилання