Головне меню

Полтавці серед призерів Кубку України серед юнаків з велосипедного туризму

DSC00181Цьогорічний Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму проводився в місті Кіровограді.

Змагання такого рівня визначають найсильніші команди та юних спортсменів України, сприяють обміну досвідом з підготовки туристів до змагань всеукраїнського рівня, є популярними серед учнівської молоді і покликані спонукати дітей до занять спортивним туризмом.
За підтримки Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Полтавську область на змаганнях Кубку представляла команда комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 15 Полтавської міської ради» під керівництвом вчителя фізичної культури закладу   В.П.Луценка  та  вчителя історії та географії О.М.Крюкової.
До програми змагань Кубку були включені особисто-командні змагання  на комплексній дистанції «Фігурне водіння велосипеду», «Велокрос», «Тріал» та командні змагання – «Велоралі».
За результатами проведених змагань полтавці вибороли ІІ місце в загальному заліку у молодшій віковій групі та були нагороджені дипломами Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді і цінними призами.
{gallery}News2016/06/18{/gallery}

 

На сайті

На сайті 103 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:48
За тиждень:1050
За місяць:3226
Всього:260544

Кориснi посилання