Головне меню

Відбулося чергове засідання Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

IMG 006129 червня 2016 року відбулося чергове засідання Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової  освіти населення в якому взяли участь начальник відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи О.А. Ухань та методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського Н.В. Драч.

На початку засідання відбулося урочисте нагородження переможців регіонального етапу та Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права»: учня Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Біланенка Андрія (номінація «Молодша група. Індивідуальна робота») та  учнів Розбишівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Полтавської обласної ради Рудик Мирослави та Смаль Юлії (номінація «Середня група. Колективна робота»).
«Експертній комісії, до складу якої входили представники органів юстиції, освіти, Національної поліції, досить нелегко було обрати  переможців регіонального етапу, оскільки на конкурс було подано 413 робіт, що вдвічі більше, ніж минулого року. Ми пишаємося тим, що діти з Полтавщини вдруге стали кращими в своїх номінаціях. Вражена вмінням учнів нестандартно зображувати  в малюнках своє бачення прав та глибокі почуття», - зазначила начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області  Ірина Пашко.
Питання, винесені на порядок денний засідання, стосувалися найбільш актуальних проблем суспільства: соціального захисту дітей та осіб - вимушених переселенців; забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми, проведення профілактичних заходів серед неповнолітніх та національно-патріотичного виховання молоді.
Наприкінці засідання обговорено та затверджено рекомендації з розглянутих питань. Було зазначено, що в сучасних умовах складних економічних та політичних процесів в Україні значно зростає роль правової освіти і правового виховання населення, і жоден орган влади, жодна посадова особа не повинна залишатися осторонь роботи з підвищення рівня правової освіти населення, створення належних умов для набуття громадянами правових знань, забезпечення їх конституційного права знати свої права і обов’язки, формування у них поваги до права.
{gallery}News2016/06/30{/gallery}

 

На сайті

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:8
За тиждень:1010
За місяць:3186
Всього:260504

Кориснi посилання