Головне меню

Кременчук зустрічає учасників ХІV Міжрегіонального молодіжного форуму

 Копия 13315666 247312618973929 5198303639726405637 nІз 3 по 5 червня на базі позашкільного закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний» проходить ХІV Міжрегіональний молодіжний форум. Цього року він має гасло: «Сталий розвиток – запорука майбутнього!». Варто відмітити, що Кременчук приймає учасників великого міжрегіонального молодіжного зібрання дев’ятий рік поспіль, а третій рік – його підтримує Фонд народонаселення ООН.

Сьогодні, 3 червня, відбулося урочисте відкриття ХІV Міжрегіонального молодіжного форуму «Сталий розвиток – запорука майбутнього!». Як зазначають організатори заходу - управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, цього року його учасниками стали 250 лідерів учнівського та студентського самоврядування, представників молодіжних громадських організацій із буквально усіх регіонів України.

Старт форуму було дано привітаннями почесних гостей, серед яких: міський голова Віталій Малецький та представник Фонду народонаселення ООН Каспар Пік. У роботі першого дня роботи молодіжного форуму також взяли участь представник ФН ООН Андрій Поштарук і депутати Кременчуцької міської ради Григорій Угніч, Микола Бокован, Микола Шевченко, Зінаїда Проценко, Андрій Макаров, Дмитро Лозовик, Олена Мосієнко, Володимир Шибашов, Ганна Павленко, Сергій Костромінов.

Вітаючи учасників форуму, міський голова Віталій Малецький наголосив, що дуже приємно зустрічати молодіжних лідерів із різних регіонів України на кременчуцькій землі. Проведення подібних заходів є певною оцінкою тієї роботи, що проводиться в нашому місті в плані реалізації молодіжної політики. Віталій Малецький наголосив, що відповідно до програми заходу, лідери молодіжних колективів, незважаючи на свій юний вік, зібралися аби знайти шляхи вирішення серйозних глобальних проблем, існуючих у світі та сучасному суспільстві. Насамперед, це говорить про те, що українська молодь не байдужа до подальшої долі своєї країни та зі свого боку вона також намагається сприяти покращенню рівня життя українців. Віталій Малецький побажав учасникам молодіжного форуму плідної роботи задля того, аби їх мрії про життя в покращеній країні обов’язково здійснилися.

Каспар Пік зауважив, що Фонд народонаселення ООН цікавиться усіма молодіжними проектами, що проводяться за ініціативи кременчуцької молоді зокрема. Він висловив захоплення високим рівнем молодіжної політики та молодіжної культури, тим, що так багато молодих людей намагаються вирішити доволі складні глобальні проблеми. Особливо Каспар Пік був вражений рівнем підтримки молодіжних ініціатив кременчуцькою міською владою. Він зауважив, що мабуть уперше бачить таку велику кількість депутатів, які готові допомагати та допомагають молодим активістам у досягненні їх цілей. Він порадив представникам української молодіжної спільноти бути наполегливими на шляху реалізації своїх ідей. Оскільки саме від молоді залежить те, якою стане їхня країна через декілька років.

Про роботу в рамках роботи комітетів Міжрегіонального
молодіжного форуму Сталий розвиток – запорука майбутнього!» розповіла голова оргкомітету молодіжного проекту Світлана Пищита. Вона наголосила, що молодь із усіх регіонів України намагатиметься знайти вирішення проблемних питань, що наразі існують в українському суспільстві у тому числі. Зокрема, учасники форуму обговорюватимуть 17 тем-цілей: «Ні – бідності!», «Ні – голоду», «Якісна освіта», «Чиста вода», «Гендерна рівність», «Гарне здоров’я», «Мир і справедливість», тощо.

За існуючою традицією, результати проведення Форуму викладатимуться у вигляді плану дій, який має стати своєрідним поштовхом багатьом молодим людям країни на шляху вдосконалення самих себе та змін у своїй країні.

{gallery}News2016/06/03{/gallery}

 

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:1075
За місяць:3251
Всього:260569

Кориснi посилання