Головне меню

52 ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ

52 Чемпіонат 1268У період з 17 по 20 травня 2016 року на базі районного оздоровчого табору «Світанок» с. Городище Чорнухинського району при сприянні Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Чорнухинської районної державної адміністрації, відділу освіти Чорнухинської райдержадміністрації Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді був проведений відкритий 52 Чемпіонат області з пішохідного туризму.

На урочистому відкритті заходу юних туристів привітали та побажали успішних стартів голова Чорнухинської районної державної адміністрації Ковган О.В., заступник голови Чорнухинської районної ради Турчин М.П., начальник відділу освіти Чорнухинської райдержадміністрації Семегал І.М.
У змаганнях взяли участь 152 учасника з 10 команд старшої та 11 команд середньої вікових груп з міст Комсомольська, Миргорода, Полтави; Гребінківського, Кобеляцького, Новосанжарського, Лубенського, Машівського, Лохвицького, Пирятинського, Чорнухинського районів та Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
Програма складалась з особисто-командних та командних змагань на дистанціях «Смуга перешкод». Дистанції змагань були прокладені на стрімких схилах «Замкової гори» на околиці села Городище. Учасники Чемпіонату мали змогу самостійно вибрати клас дистанції відповідно до рівня підготовки та спортивної кваліфікації.
У загальному заліку по старшій віковій групі перемогу отримала команда Машівського району (тренер Свистун С.М.), по середній віковій групі Кобеляцького району (тренер Кордіяк І.К.). Призерами змагань по старшій та середній віковій групі стали команди Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості (тренер Баранов О.А.), Полтавського міського центру позашкільної освіти (тренер Макуха А.В.); Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (тренер Болтобаєв Я.В.).
Переможці та призери змагань нагородженні кубками, медалями та грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, а їх тренери грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
{gallery}News2016/05/11{/gallery}

На сайті

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:53
За тиждень:1055
За місяць:3231
Всього:260549

Кориснi посилання