Головне меню

Табірну зміну обласного військово-патріотичного табору «Юний десантник» завершено

IMG 20180712 175352У період з 03.07 до 16.07.2018 на базі дитячого оздоровчого табору «Маяк» у с. Головач Полтавського району працював обласний військово-патріотичний табір «Юний десантник», заснований Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді. 

У таборі навчалися військовій справі та оздоровилися 86 вихованців військово-патріотичних клубів та гуртків міста Полтави, Чутівського, Кобеляцького, Зіньківського районів та Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. 

Програма передбачала такі дисципліни: стройову, вогневу, інженерно-саперну, повітряно-десантну, гірську, тактико-медичну, військово-тактичну підготовку. Юні армійці виконували початкову вправу з бойових навчальних стрільб з АК-74 на військовому полігоні в с. Вакуленці Полтавського району; брали участь у навчанні та змаганнях з військово-тактичної гри «Лазертаг»; виборювали першість у змаганнях з волейболу, міні-футболу, стрільби із пневматичної гвинтівки, гірської підготовки
За час перебування в таборі діти навчилися розбирати і збирати автомат, орієнтуватися на місцевості, здобули навички з гірської, медично-тактичної підготовки. А головне – добре відпочили: брали участь у спортивних змаганнях, квесті, вікторинах, переглядали фільми, купалися.
Підсумком навчань стали дводенні ротно-штабні навчання з нічною тривогою та польовим виходом.
На закритті табірної зміни юні десантники отримали грамоти за успішне проходження курсу з військової підготовки, а взводи – цінні подарунки за перемогу у змаганнях.

 

{gallery}News2018/07/20/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:190
За місяць:1259
Всього:252449

Кориснi посилання