Головне меню

Відбувся круглий стіл у формі вебінару «Виховання громадянина-патріота України в ході реалізації Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки»

119 вересня 2017 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся круглий стіл у формі вебінару на тему «Виховання громадянина-патріота України в ході реалізації Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки».
Захід організовано Департаментом освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, за сприяння голови Полтавської обласної державної адміністрації.

У засіданні взяли участь: працівники Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, представники районних та міських управлінь освіти, методисти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, відповідальні за виховну роботу у навчальних закладах області, представники обласної координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації, представники громадської ради при облдержадміністрації, а також майже 50 гостей, які долучилися до участі через он-лайн трансляцію.
За підсумками заходу було визначено, що національно-патріотичне виховання є одним із наріжних каменів становлення української державності, побудови громадянського суспільства, інтеграції України у світове та європейське співтовариство, а відтак – має передбачати орієнтацію на людину, її духовну культуру.
Також Департамент освіти і науки області порекомендував представникам закладів освіти оновити банк даних педагогічного досвіду. Вжити заходи щодо розвитку мережі студій, гуртків та секцій патріотичного спрямування. Активізувати роботу пришкільних музеїв як центрів національно-патріотичного виховання. Створити куточки народознавства в навчальних кабінетах. Налагодити співпрацю з волонтерськими та громадськими об’єднаннями і залучати до навчального-виховного процесу учасників бойових дій на сході України.

{gallery}News2017/09/21{/gallery}

 

На сайті

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:10
За тиждень:1012
За місяць:3188
Всього:260506

Кориснi посилання