Головне меню

19 вересня 2017 року відбудеться вебінар «Виховання громадянина-патріота України в ході реалізації Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки»

slide-019 вересня 2017 року о 15.00 Департаментом освіти і науки Полтавської облдержадміністрації на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського буде проведено засідання круглого столу у формі вебінару щодо обговорення шляхів реалізації Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки у навчальних закладах області.

У засіданні візьмуть участь: працівники Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, члени постійної комісії з питань освіти, науки та культури Полтавської обласної ради, представники районних та міських управлінь освіти, методисти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, відповідальні за виховну роботу у навчальних закладах області, представники обласної координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації, представники громадської ради при облдержадміністрації.
Приєднатися до вебінару можна під час онлайн-трансляції за посиланням:
https://meet.lync.com/poippo/momot/0IBKPGYX.

Інструкція з підключення до вебінару.

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:10
За тиждень:1012
За місяць:3188
Всього:260506

Кориснi посилання