Головне меню

«Котелевські гарди» Котелевської гімназії №1 імені С.А.Ковпака представили Полтавську область у фінальних змаганнях Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура)

113 – 25 серпня 2017 року в Харківській області відбувся ІІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура), в якій взяли участь переможці ІІ (обласного) етапу гри – рій «Котелевські гарди» Котелевської гімназії №1 імені С.А.Ковпака під керівництвом директора закладу С.Л. Петренка та вчителя фізичної культури В.І. Глущенка.
Таборування ІІІ фінального етапу проводилось на базі Навчального центру оперативно-рятувальної служби України з надзвичайних ситуацій.

14 серпня біля пам’ятника Тарасу Шевченку в Харкові відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського заходу «Джура – 2017»: «Слобідська січ» та парадна хода вулицями багатолюдного міста.
Перший же вид змагань – «Козацька смуга перешкод» – приніс представникам Полтавщини І місце.
Не було рівних «Котелевським гардам» і у творчо-мистецькому конкурсі «Ватра», в якому рій знову посів найвищу сходинку Всеукраїнського п’єдесталу. Оцінюючи виступ представників Полтавського краю, голова журі відзначила змістовність і професійність виконання музичних, танцювальних номерів та художнього декламування.
Успішні виступи рою стали результатом цілорічної наполегливої праці учнів під турботливим керівництвом учителів і адміністрації Котелевської гімназії №1 імені С.А. Ковпака, за підтримки Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, відділу освіти, сім’ї та молоді Котелевської райадміністрації, Котелевської районної ради та районної державної адміністрації, Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та спонсорів сільськогосподарських об’єднань Котелевщини.
У наступні дні учасники гри здійснювали виїзди на військовий полігон, де брали участь у вишколах з виконання вправ учбових стрільб бойовими патронами з автомата АК – 74, метання ручних гранат та тактичної медицини. Цікавим заходом став 18-тикілометровий рейд-похід з орієнтуванням на місцевості малою Батьківщиною славетного Кошового отамана Запорозької Січі – легендарного Івана Сірка.
Такі випробування в умовах польового таборування за армійським графіком життя надзвичайно загартували й згуртували учасників гри. Попри змагання і конкурентну боротьбу, юні козаки Полтавщини знайшли нових друзів, завоювали повагу та прихильність інших команд.
24 серпня, в День Незалежності України, у місті Харкові відбулося урочисте закриття ІІІ (Всеукраїнського) етапу гри «Джура – 2017»: «Слобідська січ» та нагородження переможців і призерів. По завершенні офіційної частини патріотичного духу учасникам гри надала популярна молодіжна група «Океан Ельзи», концерт якої став своєрідним заключним акордом й достойною нагородою за докладені зусилля і пройдені випробування.

{gallery}News2017/08/30{/gallery}

На сайті

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:8
За тиждень:1010
За місяць:3186
Всього:260504

Кориснi посилання