Головне меню

Директор Департаменту освіти і науки Олена Харченко доповіла про стан роботи з національно-патріотичного виховання на апаратній нараді у голови Полтавської облдержадміністрації.

 апартна29 травня 2017 року відбулась щотижнева нарада у голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка, під час якої директор Департаменту освіти і науки Олена Харченко доповіла про стан роботи з національно-патріотичного виховання та військово-фізичної підготовки в загальноосвітніх навчальних закладах області.

Під час доповіді було відзначено, що з метою вдосконалення роботи з патріотичного, правового, морального, екологічного виховання дітей та молоді, формування у них моральних цінностей, соціальної активності та громадянської відповідальності, утвердження здорового способу життя на території області діють: Обласна Концепція виховної діяльності навчальних закладів Полтавської області на 2015-2020 роки, Програма реалізації концепції допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання на 2016-2020 роки, Програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Полтавській області на 2016-2020 роки та Обласна цільова програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.
З метою формування патріотичних та громадянських якостей учнівської молоді під час навчально-виховного процесу у навчальних закладах області проводяться:
- цикли уроків мужності, що сприяють формуванню у дітей та молоді сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності й звитяги, виявленими нинішніми захисниками України, на героїці сучасної боротьби за незалежність і цілісність держави.
- заходи щодо відзначення Днів: Українського добровольця, Соборності України, Героїв Небесної Сотні, Європи в Україні пам'яті та примирення і річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Державного прапора України, Європейського Дня пам'яті жертв сталінізму та нацизму, незалежності України, захисника України, української писемності та мови, гідності та свободи, пам'яті жертв голодоморів, Дня знань, інших пам’ятних дат та ювілеїв;
Учнівська молодь навчальних закладів області постійно бере участь у заходах щодо вшанування героїв Небесної Сотні та антитерористичної операції, увічнення пам’яті полеглих, популяризації їхніх подвигів, встановлення пам’ятних знаків (меморіальних дощок), монументів, відкриття меморіалів, створення куточків пам’яті та інформаційних стендів, організації фотовиставок, зустрічей з учасниками бойових дій, відвідуванні музеїв, переглядів документальних фільмів тощо.
З метою активізації військово-фізичної та допризовної підготовки дітей та молоді з обласного бюджету виділено 700,9 тис. грн. для організації військово-патріотичного табору, який заплановано провести у червні-липні 2017 року Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді на базі комунальної установи «Полтавський обласний дитячий оздоровчий центр «Маяк». Наразі триває організаційна робота з придбання необхідного туристичного та військового спорядження.
У жовтні 2017 року заплановано провести для учнівської молоді військово-патріотичну гру імені Симона Петлюри, обласний конкурс на кращий захід з національно-патріотичного виховання та обласний конкурс серед закладів освіти області на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання.
Детальніше про хід проведення наради можна дізнатись за посиланням:
https://www.facebook.com/valeriy.golovko/videos/vb.100002299622452/1357509064335735

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:77
За тиждень:372
За місяць:2223
Всього:255872

Кориснi посилання