Головне меню

Казка «Решетилівської весни – 2017»

DSC 8300У Решетилівці відбувся традиційний обласний фестиваль народної творчості «Решетилівська весна», метою якого є популяризація народної творчості, відродження народних традицій, підтримка та розвиток національної культури. Справжнє казкове дійство було представлено жителям Решетилівки та гостям цьогорічного фестивалю: можна було відвідати різні атракціони, скуштувати різноманітних страв, насолодитися виступами талановитих артистів, випробувати свою удачу, прийнявши участь у лотереї.

Решетилівський художній професійний ліцей – активний учасник фестивалю із дня його заснування – феєрично представив надбання й творчі роботи учнів та майстрів виробничого навчання. Традиційні українські вишиванки, гобелени, яскраві картини, сувенірні ляльки, авторські сумки милували око людей. Учні та викладачі ліцею прийняли участь у масовому виконанні Гімну України та ході у вишиванках, адже наш навчальний заклад є колискою самобутньої народної творчості краю й хранителем та примножувачем найкращих традицій України.
У цьому році на фестивалі не обійшлося без сюрпризів, справжнім подарунком від Решетилівського художнього професійного ліцею для гостей свята стала велика писанка, 1,5 м заввишки, та торт, розміром 40х1,5 м, у вигляді українського рушника. Також всіх охочих ми частували смачними імбирними пряниками, спеченими у вигляді вишиванок та рушничків і прикрашених традиційним орнаментом. Працівникам та учням ліцею було надзвичайно цікаво випробувати себе у чомусь новому та з успіхом представити це людям. Талановиті люди – талановиті в усьому. Нашу красуню писанку ми розмальовували з великою любов’ю до творчої справи й до Батьківщини, зобразили на ній Берегиню української родини і держави, яка віщує добро й благополуччя, захищає від негараздів; та дерево життя, котре символізує розквіт і міцний зв’язок між поколіннями. Надалі писанка буде зберігатися в Музеї художнього ліцею, тому всіх бажаючих щиро запрошуємо доторкнутися до прекрасного!
У Решетилівському художньому професійному ліцеї працюють і навчаються справжні патріоти нашої вільної держави, виховують достойних свідомих громадян, навчають українських традицій та шани до рідної землі!

{gallery}News2017/05/13/1{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 83 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:83
За тиждень:378
За місяць:2229
Всього:255878

Кориснi посилання