Головне меню

Департамент освіти і науки зустрів учасників всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

 516 березня 2017 року, на Південному вокзалі м. Полтави відбулися урочистості з нагоди прибуття до міста учасників всеукраїнської акції «Потяга Єднання України «Труханівська Січ».

Понад 260 гостей з різних куточків України зустріли заступник голови облдержадміністрації О.Є. Пругло, заступник директора Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Г.І. Гажієнко, заступник начальника управління культури В.В. Вождаєнко, головний спеціаліст відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки С.В. Рибалко, студенти вищих навчальних закладів та учні професійно-технічних  навчальних закладів.
Під час зустрічі представники кожного регіону коротко представили свої міста та висловили сподівання на плідну співпрацю з полтавцями.
Учасників акції поділили на кілька груп. Вони відвідали Полтавський краєзнавчий музей, пам’ятник Тарасу Шевченку та Іванові Мазепі, стелу Героїв АТО, Героїв майдану, побували в історичному центрі міста, а також у різних навчальних закладах м. Полтава, де мали змогу поспілкуватися з однолітками. Увечері гості відвідали Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, переглянули святковий концерт , а також долучилися до проведення майстер класів організованих ОЦЕВУМом, Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді та Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства.
Всеукраїнська акція «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної Єдності.
Захід відбувається за благословення Патріарха Філарета, підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту, народних депутатів України, Департаменту освіти і науки КМДА, Синодального військового управління УПЦ КП, ПАТ «Укрзалізниця», громадського об’єднання «Родини Героїв Небесної Сотні».
Полтава стала шостим містом у межах Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України Труханівська Січ». Потяг вирушив із Києва 9 березня. До 24 березня він проїхав маршрутом Київ-Коростень-Житомир-Умань-Кропивницький. Після м. Полтави учасники акції відвідають Харків, Суми, Глухів, Крути, Чернігів, Славутич, Яготин і знову повернуться до Києва.
Метою проекту є сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню жителів різних куточків України, піднесенню патріотичного духу українців, а також популяризація національної культури.
Пасажирами акційного потягу є волонтери, студенти, громадські діячі, журналісти, військові з різних областей. Під час подорожі Україною вони спілкуються з однолітками та знайомляться з культурою різних міст. Для проведення акції в «Укрзалiзниці» безкоштовно надали 9 купейних вагонiв, 1 вагон кiнозал та вагон кают-компанiю.
У квітні організатори акції планують нову поїздку – «Культурний потяг», а влітку вирушить потяг який об'єднає майже всю Україну.
{gallery}News2017/03/17{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 136 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:0
За тиждень:88
За місяць:1157
Всього:252347

Кориснi посилання