Головне меню

У Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся майстер-клас з воїнами АТО по виготовленню керамічних виробів

vyvy 1У Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, за сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, відбувся майстер-клас по виготовленню керамічних виробів з воїнами антитерористичної операції, які після виконання ними службово-бойових завдань в екстремальних (бойових) умовах, проходять реабілітацію в Медичному центрі Національної гвардії України «Нові Санжари».

Заняття проводили досвідчені педагоги: архітектор Ірина Матвієнко та вчитель Ірина Ардашева, які самі наділені від природи незвичайною фантастичною уявою та естетичним смаком. Вони ознайомили з особливостями декоративного рисунку, ліпленням виробів з натури, за уявою, по пам’яті, засвоєння основ композиції, навчитися втілювати в виріб технологію практичної кераміки. На занятті військові працювали за зразками, це дозволяє засвоїти прийоми ліплення та декоративної обробки глини, пізнати її технологічні можливості, зрозуміти особливості побудови виробів декоративно-прикладного мистецтва. Для виготовлення виробів, використовувалась червона, біла, жовта та зелена глина.
Основною роботою було підготовка сировини, ліплення, сушіння, обпалювання та декорування виробів. Військові виготовляли фігурки тварин, квіти панно, біжутерії та  складні керамічні композиції.
Психологи вважають, що така робота сприяє якнайкращій реабілітації військовослужбовців.

 

 

На сайті

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:81
За тиждень:376
За місяць:2227
Всього:255876

Кориснi посилання