Головне меню

У «Пошуках подарунків від Діда Мороза»

 IMG 206022 грудня 2016 року на передодні зимових канікул відбулася екскурсія  вихованців Михайлівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату до Управління патрульної поліції у м. Полтава. Старшокласники зустрілися з інспекторами поліції, які провели для дітей цікаву екскурсію у формі квесту «Пошук подарунків від Діда Мороза». У ході гри, поліцейські познайомили школярів зі своїми професійними обов’язками.

Учнів ознайомили з роботою слідчо-оперативних груп, які за повідомленням чергового вирушають на місце скоєння злочину. Також, дітям розповіли про порядок реєстрації повідомлень та заяв про правопорушення і події та подальше реагування працівників поліції.
Дана екскурсія сприяла загостренню уваги підітків щодо дотримання правил поведінки під час зимових канікул та упередження допущення правопорушень. Діти мали нагоду одягнути бронежилет, а також посидіти у кріслі начальника поліції та приміряти його кашкет. Учні мали можливість безпосередньо проїхатися у машині поліцейських із включеною сиреною та проблисковими маяками, говорити у гучномовець. Школярі поміж собою активно ділилися яскравими враженнями та розпитували працівників відділу поліції, де потрібно навчатися, щоб здобути професію поліцейського.
У фіналі квесту «Пошук подарунків від Діда Мороза» працівники поліції привітали дітей із Новорічними святами та вручили їм солодкі подарунки і дитячі речі.
{gallery}News2016/12/27/3{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:74
За тиждень:369
За місяць:2220
Всього:255869

Кориснi посилання