Головне меню

Новорічні ранки у навчальних закладах

mainНовий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають діти та дорослі, різні у своїх етно-національних традиціях і релігійних переконаннях.
У навчальних закладах області розпочалися новорічні ранки, які з нетерпінням чекали вихованці та учні.

Діти співають, танцюють, водять хороводи. Неможливо не звернути увагу на різнобарвність, різнотематичність та красу новорічних костюмів.
Підготовка і проведення дитячого новорічного дозвілля сприяють моральному вихованню дітей: вони об’єднуються спільними переживаннями, у них виховуються основи колективізму; твори фольклору, пісні, вірші про Україну, природу, працю формують патріотичні почуття; участь у святах і розвагах виховує у дітей дисциплінованість, культуру поведінки тощо. Святкова атмосфера, краса оформлення приміщення, вміло підібраний репертуар – все це важливі фактори естетичного виховання.
У Новорічних заходах взяли участь і працівники Департаменту освіти і науки, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, депутати, учасники антитерористичної операції.
{gallery}News2016/12/29/1{/gallery}

 

 

 

На сайті

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:33
За тиждень:521
За місяць:2372
Всього:256021

Кориснi посилання