Головне меню

Привітання воїнів АТО

DSC 0069

Напередодні свята Нового року  воїнів АТО, які знаходяться на лікуванні у Полтавському військовому шпиталі, прийшли привітати заступник голови Полтавської облдержадміністрації Пругло Олег Євгенович, директор Департаменту освіти і науки Харченко Олена Вікторівна,  вихованці обласного центру естетичного виховання учнівської молоді та обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Юні артисти обласного центру естетичного виховання – народний художній колектив ансамблю народної пісні «Молоді голоси» показали воїнам свої таланти. Вітали присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим колядками, «водили козу», бажали добра, миру, багатого врожаю та козацького здоров’я.
Вихованці еколого-натуралістичного центру, готуючись до зустрічі з воїнами, виготовили новорічні сувеніри. Діти вітали бійців з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим, побажали їм миру і добробуту, здійснення найзаповітніших мрій.
Харченко Олена Вікторівна побажала всім присутнім найшвидшого одужання та повернення до своїх сімей, щасливого Нового року та світлого Різдва Христового.
З найкращими побажаннями миру, злагоди, сімейного затишку звернувся до воїнів Пругло Олег Євгенович.
Працівники шпиталю та бійці, які знаходяться на лікуванні, були щиро вдячні дітям за їх увагу та подарунки. Дякували щирими посмішками та гучними аплодисментами.
{gallery}News2016/12/27/1{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:42
За тиждень:530
За місяць:2381
Всього:256030

Кориснi посилання