Головне меню

Відбулося відкриття головної ялинки області

DSC 132127 грудня 2016 року в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В.Гоголя відбулося новорічне свято Головної ялинки області.

У новорічному дійстві взяли участь майже тисяча дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки з усіх міст та районів області.
Учасників свят зустрічали казкові герої,які провели для дітей цікаві та веселі розваги та конкурси. Біля новорічної ялинки діти поринули у події новорічної інтермедійної вистави з Дідом Морозом та Снігуронькою, яку підготували артисти театру, учасники художньої самодіяльності.  
Далі новорічне дійство продовжилося на сцені академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В.Гоголя.
З новорічними та різдвяними святами учасників свята привітали голова Полтавської обласної державної адміністрації В.А. Головко та заступник голови облдержадміністрації О.Є. Пругло.
Після привітання діти переглянули театральну виставу «Дванадцять місяців», яку підготували актори театру. Учасники свят та виконавці концертно-розважальної програми отримали солодкі подарунки, призи, сувеніри.
Свято Головної ялинки області підготували спільно Департамент освіти і науки, управління культури та управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
{gallery}News2016/12/27{/gallery}

 

На сайті

На сайті 186 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:0
За тиждень:88
За місяць:1157
Всього:252347

Кориснi посилання