Головне меню

Засідання обласного методичного об’єднання педагогів вокального та інструментального жанрів

0324 листопада в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулося засідання методичного об'єднання педагогів вокального та інструментального жанрів навчальних закладів області.

Засідання відкрив головний спеціаліст відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Рибалко Сергій Валерійович, а також ознайомив методистів із сучасними підходами до утвердження національно-патріотичної та громадянської самосвідомості, формування ціннісних орієнтирів у педагогічних працівників та учнівської молоді.
Про поняття та сутність сценічної культури як невід’ємної частини професійного зростання вокалістів доповіла викладач вокалу Полтавської дитячої музичної школи №1 імені П.І. Майбороди Шевченко Юлія Вікторівна, яка у виступі звернула увагу на основоположні складові образу юного виконавця, на продумане розкриття характеру твору та не оминула і проблемних питань – відповідність репертуару віковим особливостям артиста.
Засідання продовжила Бугай Олена Іванівна, викладач, голова предметно-циклової комісії «Спів» Полтавського музичного училища імені М.В.Лисенка. Вона говорила про особливості вокальної роботи з дітьми різних вікових категорій, демонструвала різноманітні методи та прийоми для вдосконалення та поглиблення вокальних здібностей вихованців, наголошувала на важливості вокально-технічної роботи з дітьми.
Крім того, разом з концертмейстером Пащенко Тетяною Олександрівною та студенткою ІІІ курсу училища Вікторією Марініч, Олена Іванівна продемонструвала елемент заняття з академічного вокалу.
Роботу підсумувала показовими виступами своїх вихованців керівник інструментального ансамблю «Ноктюрн» ОЦЕВУМ Писаренко Людмила Василівна, розкриваючи тему:«Мотивація учнів до роботи в гуртку засобами творчої майстерності крізь призму діяльності інструментального ансамблю «Ноктюрн». Протягом своєї доповіді керівник разом з дітьми продемонстрували застосування інноваційних методів діяльності – гра «Розгадай прислів'я» (знаходження нот на грифі), методи «Навчаючи – вчуся».
{gallery}News2016/11/24/1{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 92 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:48
За тиждень:1050
За місяць:3226
Всього:260544

Кориснi посилання