Головне меню

«Ми діти твої, Україно!»

 центральна30 листопада до Всесвітнього Дня дитини в обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся фестиваль дитячої творчості серед дітей дошкільного та молодшого шкільного віку «Ми діти твої, Україно!».

У фестивалі взяли участь 270 вихованців ОЦЕВУМу віком від 4-х до 11-ти років які демонстрували свої вміння на сцені, а також підготували виставку власних робіт, яку змогли переглянути всі бажаючі.
Для дітвори організовано ігрову програму, під час якої пропонувалися виключно українські ігри та забави. Крім того, кожен бажаючий міг долучитися до створення емблеми фестивалю, «подарувавши» частинку свого серця Україні.
Вітали юних зірочок директор Центру Чернобель Надія Леонідівна та методист обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського Тур Любов Анатоліївна.
Кожен учасник дійства отримав Свідоцтво учасника і цінний подарунок, придбанню яких, сприяв заступник голови обласної ради Ханко Анатолій Миколайович.
Фестиваль довів, що творчість дошкільнят та молодших школярів займає значне місце в культурно-мистецькому житті ОЦЕВУМу, а виступи насичені позитивною енергетикою, любов’ю до Батьківщини та відвертістю почуттів, що було дуже тепло сприйнято глядачами – однолітками маленьких артистів.
{gallery}News2016/11/30/2{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:8
За тиждень:1010
За місяць:3186
Всього:260504

Кориснi посилання