Головне меню

Започатковано обласний захід до Міжнародного дня інвалідів «Нам все під силу!»

0123 листопада в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді вперше пройшов обласний захід до Міжнародного дня інвалідів «Нам все під силу!». До участі долучилися 154 учасники віком від 6 до 25 років з навчальних закладів області, центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів та дитячих будинків-інтернатів.

Під час урочистого відкриття з вітальним словом виступила начальник відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки О.А. Ухань, яка акцентувала увагу на тому, що  основною метою заходу є сприяння соціально-психологічній реабілітації та адаптації «особливих» дітей, а також привернення уваги громадськості до їх проблем.
Учасники, їх керівники та гості мали змогу не тільки переглянути концертну програму, у якій взяли участь 66 талантів, а й пройнятися різноманіттям щирих дитячих робіт 88-ми юних умільців образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.
Для дітей з особливими освітніми потребами важливою є можливість проявити свою особистість, показати свій талант перед значною аудиторією, відчути впевненість у майбутньому, турботу держави, отримати моральне заохочення, що сприяє укріпленню патріотизму і оптимізму не тільки серед дітей, а й у суспільному середовищі.
{gallery}News2016/11/25/1{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:191
За місяць:1260
Всього:252450

Кориснi посилання