Головне меню

Відбулася краєзнавча конференція учнівської молоді «Полтавщина - земля моя свята»

 основна22-23 листопада 2016 року на базі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді була проведена VІІ обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Полтавщина - земля моя свята».
У заході взяло участь 132 учасники.

Під час урочистого відкриття з вітальним словом виступили Гажієнко Галина Іванівна – заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Комісар Станіслав Вікторович – директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, які ознайомили учасників конференції із розвитком краєзнавства та системою національно-патріотичної роботи з учнівською молоддю на Полтавщині.
На пленарному засіданні виступили:
Неживий Олексій Іванович, доктор філологічних наук, професор кафедри філософії і економіки освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського, підкреслив важливість пошуково-краєзнавчої роботи у вивченні історії рідного краю та відкритті маловідомих сторінок історії Полтавщини;
Кузьменко Наталія Вікторівна, старший науковий співробітник Полтавського краєзнавчого музею імені В.Кричевського, ознайомила учасників із комплексними краєзнавчими проектами, що проводилися протягом року; пропроблеми декомунізації у своєму виступі  наголосив Закалюжний Віктор Маркович, кандидат геолого-мінералогічних наук, доцент Полтавського національного педагогічного університету  ім. В.Г.Короленка;
Федорова Марина Анатоліївна, завідувач відділу краєзнавства Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського, привернула увагу до роботи бібліотеки у співпраці з центром туризму та наголосила на важливості культурно-просвітницької діяльності з краєзнавства.
23 листопада учасники конференції поділилися своїми успіхами у дослідженні рідного краю під час засідань у секціях: історичного краєзнавства – 64 учасники, фольклору та етнографії – 34 учасники, географічного та екологічного краєзнавства – 34 учасники.
Усі учасники заходу отримали грамоти Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, кращі доповіді відзначені дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації,  керівники делегацій відзначені грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
Кращі матеріали юних дослідників, що були рекомендовані науковцями увійшли до збірника матеріалів конференції, який отримав кожен учасник.
{gallery}News2016/11/24{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:8
За тиждень:1010
За місяць:3186
Всього:260504

Кориснi посилання