Головне меню

Проведено засідання круглого столу щодо розвитку матеріально-технічної бази національно-патріотичного, військово-фізичного виховання

titulffdhgf

29 травня 2019 на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся круглий стіл з питань розвитку матеріально-технічної бази національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання.

Привітання з нагоди Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

1431206051 1939-1945.-nkoli-znovu-7Шановні колеги! Дорогі ветерани!

Вітаємо вас із Днем пам’яті і примирення та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
74 роки тому український народ разом із іншими народами ціною мільйонів життів захистив світ від нацистських окупантів. Українці на різних фронтах самовіддано боролися проти спільного ворога.
Вшановуючи ветеранів війни, ми усвідомлюємо, що без їхнього подвигу не було б ні сучасної Європи, ні нашої України.

Учні 11-х класів взяли участь у навчальних стрільбах

title

Протягом 15 – 19 квітня 2019 року органами управління освітою спільно з Полтавським обласним військовим комісаріатом організовано проведено навчальні стрільби для учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти на військових стрільбищах в/ч А3990 в/м №72 в м. Полтаві (с. Вакуленці), в/ч А1356 в м. Миргороді та в/ч А0563 в м. Охтирка.

Комунальний заклад «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» долучився до Всеукраїнського флешмобу на підтримку полонених українських моряків

1

27 грудня 2018 року педагоги комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» долучилися до Всеукраїнського флешмобу на підтримку полонених українських моряків.
Вчителі та вихователі разом зі своїми вихованцями власноруч виготовили кораблики з паперу кольорів Державного Прапору та прикрасили ними ялинки на подвір’ї школи.

Відбувся обласний семінар-практикум з питань національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства

111111111111111

17-18 жовтня 2018 року Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді (далі - Центр) спільно з опорним закладом «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області» був організований і проведений обласний семінар-практикум спеціалістів (методистів) органів управління освітою райдержадміністрацій та виконкомів міських рад, об’єднаних територіальних громад, директорів (методистів) закладів позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого профілю за темою: «Форми, методи і засоби національно-патріотичного виховання дітей та молоді в сучасних умовах».

На сайті

На сайті 148 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:87
За тиждень:265
За місяць:1892
Всього:250267

Кориснi посилання