Головне меню

ПРОВЕДЕНО РОБОЧУ НАРАДУ ДЛЯ ЗАВІДУЮЧИХ ПСИХОЛОГО-МЕДИКО-ПЕДАГОГІЧНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ ОБЛАСТІ

1З метою реалізації державної політики у галузі освіти і науки України та забезпечення конституційних прав дітей з особливими освітніми потребами, визначення для них адекватних форм психолого-педагогічної, соціально-медичної допомоги, та забезпечення системного кваліфікованого супроводу дітей, на виконання Указів Президента, розпоряджень Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства освіти і науки України про навчання, виховання та реабілітацію дітей з особливими освітніми потребами, потребою часу стало створення районних (міських) інклюзивно-ресурсних центрів. 


14 грудня 2017 року фахівцями комунального закладу «Обласна психолого-медико-педагогічна консультація» проведено робочу нараду для завідуючих районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій та представників територіальних громад.
Мета заходу:
- обговорення «Положення про інклюзивно-ресурсний центр», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 12 липня 2017 р. № 545;
- розгляд змін, внесених до постанови від 15 серпня 2011 року № 872, «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах» (внесені постановою Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 № 588);
- обговорення змін щодо порядку та умов надання «Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки дітям з особливим освітніми потребами» затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.02.2017 №88 (внесені постановою КМУ від 15 листопада 2017 р. № 863);
- впровадження психолого-педагогічного супроводу фахівцями психолого-медико-педагогічних консультацій дітям, які навчаються на інклюзивному просторі та індивідуальній формі навчання.
У роботі взяли участь завідуючі районих (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій, представники територіальних громад.
Нараду проводила завідуюча обласної психолого-медико-педагогічної консультації Кривенко Світлана Іванівна. Захід завершила своїм виступом консультант психолого-медико-педагогічної консультації Цегельник Інна Борисівна.

 

{gallery}News2017/12/21/1{/gallery}

 

На сайті

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:1075
За місяць:3251
Всього:260569

Кориснi посилання