Головне меню

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР (м. Вінниця)

127-29 листопада 2017 року у Вінниці за ініціативи Національної Асамблеї інвалідів України, Асоціації захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця», Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» та Навчально-методичного центру психологічної служби системи роботи Вінницької області відбувся Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Можливості впровадження елементів ранного втручання в дошкільних закладх. Співпраця батьків та фахівців при психолого-педагогічному супроводі дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивному просторі».

У семінарі від Полтавської області взяла участь завідувач Полтавської обласної психолого-медико-педагогічної консультації Світлана Кривенко.
Учасників семінару вітали: Ігор Івасюк – заступник голови-директор Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, Світлана Демко – регіональний представник НАІУ у Вінницькій області, голова ради Асоціації «Відкриті серця», Тетяна Каменщук – директор Навчально-методичного центру психологічної служби системи роботи Вінницької області.
У ході семінару учасники розглянули особливості впровадження раннього втручання та професійної психолого-педагогічної підтримки дітей з особливими освітніми потребами, а також обговорювали питання інклюзивного навчання, ознайомилися з методикою спільного викладання, нормативно-правовою документацією, представленим досвідом впровадження інклюзивного навчання.

{gallery}News2017/12/07{/gallery}

На сайті

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:1075
За місяць:3251
Всього:260569

Кориснi посилання