Головне меню

Відбувся семінар-практикум "Порушення мовлення у дітей зі складною вадою розвитку"

110 березня 2017 року на базі Комунального закладу «Обласна психолого медико-педагогічної консультація» відбувся семінар-практикум на тему: «Порушення мовлення у дітей зі складною вадою розвитку» для логопедів районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій  та логопедів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів.

Мета заходу: Висвітлити питання диференціальної діагностики порушень мовлення, ознайомитися з особливостями логопедичної роботи з ортодонтичними пацієнтами, інноваційними підходами з корекції алалії та використання інноваційних технологій під час логопедичної роботи з немовленнєвими дітьми.
У роботі семінару взяли участь логопеди районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій, вчителі-логопеди спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів, викладачі Кременчуцького педагогічного коледжу та представники  трьох територіальних громад.
Семінар-практикум відкрила завідуюча обласної психолого - медико-педагогічної  консультації Кривенко Світлана Іванівна.
Консультант психіатр ОПМПК, кандидат медичних наук, Плюшко Олексій Дмитрович повідомив про медичні аспекти виникнення порушень розвитку мовлення у дітей дошкільного віку.
Старший викладач кафедри спеціальної освіти і соціальної роботи Полтавського педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, кандидат педагогічних наук Олефір Ольга Іванівна ознайомила з актуальними питаннями диференціальної діагностики порушень мовлення.
Про особливості логопедичної роботи з ортодонтичними пацієнтами повідомила методист відділу дошкільної, початкової та спеціальної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського Тимошенко Наталя Петрівна.
Учасники практикуму були ознайомлені з інноваційними підходами з корекції алалії та використання інноваційних технологій під час логопедичної роботи з немовленнєвими дітьми вчителем-логопедом Полтавського навчально-виховного реабілітаційного центру Чубенко Оксаною Володимирівною.
{gallery}News2017/03/10{/gallery}

 

На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:150
За тиждень:822
За місяць:2673
Всього:256322

Кориснi посилання