Головне меню

З першого вересня 2017 року в області розпочне діяльність Кобеляцький навчально-реабілітаційний центр Полтавської обласної ради

 скачанные файлыВідповідно до рішення сімнадцятої сесії сьомого скликання Полтавської обласної ради від 14.07.2017 № 533 «Про реорганізацію Кобеляцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради» вказаний навчальний заклад шляхом перетворення реорганізовано у Кобеляцький навчально-реабілітаційний центр Полтавської обласної ради.

Публічна презентація Полтавського навчально-реабілітаційного центру

04-10-2017 12474710 квітня у рамках атестації навчального закладу у Полтавському навчально-реабілітаційному центрі Полтавської обласної ради  відбулася публічна презентація навчального закладу.

В Андріївській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Новосанжарського району відбулась зустріч із клубом юних десантників «Гвардія»

 main21 лютого 2017 року в Андріївській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Новосанжарського району відбулась зустріч учнів навчального закладу із клубом юних десантників «Гвардія» м. Чутово, яка посіла ІІ місце у Всеукраїнських військово-патріотичних змаганнях на кубок ВПК «Боривітер» на чолі з керівником Наталією Власенко та куратором Валентином Дібровою.

Новий рік – це казка, Новий рік – це диво

 IMG 0548Напевно, жодного свята діти так не чекають, як Нового року. Бо для них – це не просто свято. Це загадкове диво, яке приносить з собою безліч загадок і таємниць, сюрпризів і… всіляких приємних несподіванок.

Тиждень театралізованої казки у Михайлівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті Полтавської обласної ради

 IMG 1907У рамках тижня театралізованої казки справжнє свято організували учні Михайлівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради.

Першого вересня 2016 року розпочинає свою роботу Андріївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Новосанжарського району Полтавської обласної ради

Андріївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат – чудовий куточок здоров’я та гостинності, який діти, що потребують відновлення та зміцнення здоров’я можуть знайти в мальовничому селі Андріївка Новосанжарського району Полтавської області.

На сайті

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:74
За тиждень:369
За місяць:2220
Всього:255869

Кориснi посилання